kwartalnik kulturalny
Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach

  W pamięci

de en

Aktualności

Data publikacji: 2016-02-04

Patronat Fabryki Silesia

 #KultKato to projekt społeczny, realizowany w ramach programu „Zwolnieni z Teorii”1. Jego głównym założeniem jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym Katowic poprzez ukazanie tej sfery z innej, niszowej, atrakcyjnej dla wskazanego odbiorcy strony. Celem projektu jest także budowa świadomości kulturowej młodych osób i promocja miejsc, osób oraz instytucji kultury w Katowicach. W celu zachęcenia młodzieży do skorzystania z proponowanej oferty kulturalnej podjęte zostaną działania, wśród których jako kluczowe należy wskazać stworzenie aplikacji mobilnej, gromadzącej i wyświetlającej w czytelny sposób informacje o wydarzeniach kulturalnych w Katowicach. Aplikacja ma także jednocześnie pełnić funkcję wirtualnego przewodnika po najciekawszych miejscach związanych z kulturą w Katowicach.

Drugim równie ważnym obszarem realizacji przyjętych założeń będzie cykl eventów skupiających uwagę na kulturze Katowic. W ramach tego przedsięwzięcia odbywać się będą cykliczne koncerty młodych artystów.
Organizator: Social Wolves
 
« powrót
(pusty)

Numer 4(22)2018 - W pamięci

Zapraszamy do zakupu najnowszego numeru kwartalnika Fabryka Silesia 4(22)2018 - W pamięci. Pismo dostępne od 13 listopada w Empiku, Kolporterze i Ruchu oraz w sklepie internetowym www.fabrykasilesia.pl/sklep i redakcji kwartalnika przy ul. Teatralnej 4 w Katowicach.

Videoteka