kwartalnik kulturalny
Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach

  Muzyka

de en

Aktualności

Data publikacji: 2016-02-04

Patronat Fabryki Silesia

 #KultKato to projekt społeczny, realizowany w ramach programu „Zwolnieni z Teorii”1. Jego głównym założeniem jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym Katowic poprzez ukazanie tej sfery z innej, niszowej, atrakcyjnej dla wskazanego odbiorcy strony. Celem projektu jest także budowa świadomości kulturowej młodych osób i promocja miejsc, osób oraz instytucji kultury w Katowicach. W celu zachęcenia młodzieży do skorzystania z proponowanej oferty kulturalnej podjęte zostaną działania, wśród których jako kluczowe należy wskazać stworzenie aplikacji mobilnej, gromadzącej i wyświetlającej w czytelny sposób informacje o wydarzeniach kulturalnych w Katowicach. Aplikacja ma także jednocześnie pełnić funkcję wirtualnego przewodnika po najciekawszych miejscach związanych z kulturą w Katowicach.

Drugim równie ważnym obszarem realizacji przyjętych założeń będzie cykl eventów skupiających uwagę na kulturze Katowic. W ramach tego przedsięwzięcia odbywać się będą cykliczne koncerty młodych artystów.
Organizator: Social Wolves
 
« powrót
(pusty)

Numer 3(21)2018 - Wszystko gra

Zapraszamy do zakupu najnowszego numeru muzycznego Fabryka Silesia 3(21)2018 - Wszystko gra.Pismo dostępne od 15 sierpnia w Empiku, Kolporterze, Ruchu, a w sklepie internetowym www.fabrykasilesia.pl/sklep oraz w redakcji kwartalnika przy ul. Teatralnej 4 w Katowicach już teraz.

Videoteka