kwartalnik kulturalny
Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach

   Tychy

de en

Aktualności

Data publikacji: 2017-05-24

Otwieramy INDUsklep!

Z miłości do przemysłowych historii i dumy z wyjątkowego organizmu, jakim jest Szlak Zabytków Techniki powstała specjalna linia produktów inspirowanych industrialnymi obiektami i ich losami. Za pomysł i przygotowanie produktów odpowiadają instytucje kultury prowadzone przez samorząd Województwa Śląskiego – Ars Cameralis Silesiae Superioris i Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Poniżej prezentujemy listę dostępnych produktów.

Przemysłowy Magnat
Ekonomiczna gra planszowa – oparta na znanych od dziesiątek lat zasadach – wyróżnia się kontekstem lokalnym i szlakową oprawą graficzną. „Magnat” pozwala przenieść się w czasy, w których przemysłowe serce zaczęło bić mocnym rytmem. Poruszając się po planszy i obracając industrialnymi nieruchomościami wchodzimy w rolę dawnych przemysłowców, a przy okazji poznajemy przemysłowe dziedzictwo województwa śląskiego oraz Szlak Zabytków Techniki.
Cena: 119 zł

Torba
Torba na ramię w pomarańczowym, szlakowym kolorze. Może służyć jako torba na zakupy, na co dzień, na wycieczkę, do pracy czy szkoły. Na pewno przyda się na INDUSTRIADĘ. Wzór to symbole wybranych obiektów szlaku. Dla każdego komu bliska jest nasza przemysłowa spuścizna. Pojemna i stylowa, wytrzymała, wykonana z bawełnianej tkaniny. Wymiary torby to 37 na 45 cm.
Cena: 39 zł

Plecak
Bawełniany, pomarańczowy plecak z szelkami w postaci sznurka. Uniwersalny, idealny do codziennego użytku. Doskonały na wycieczki, jak i cały dzień na INDUSTRIADZIE. Materiał plecaka zdobi biały nadruk z piktogramami symbolizującymi wybrane obiekty Szlaku Zabytków Techniki. Wymiary plecaka to 36 na 42 cm.
Cena: 49 zł

Tatuaże
Zestaw zmywalnych INDUtatuaży. Wzory to industrialne ikonki, kojarzące się z obiektami Szlaku Zabytków Techniki. Obowiązkowy dla największych fanów industrialu. INDUtatuaż gwarantuje aplauz wśród publiczności INDUSTRIADY. Tatuaże są ekologiczne i nie wywołują reakcji alergicznej. Wymiary kompletu tatuaży to 19 na 14,7 cm.
Cena: 9 zł

Broszka
Elegancka broszka z logo Szlaku Zabytków Techniki. Ręcznie wykonana przez SAFFĘ, czyli Martę Szafraniec na specjalne zamówienie. Dostępne w dwóch kolorach - srebrnym i pomarańczowym. Broszki wykonane są z posrebrzonego mosiądzu. Pomarańczowe są dodatkowo malowane galwanicznie. Minimalistyczna, dostojna i gustowna. W komplecie z opakowaniem w formie pudełka.
Cena: 59 zł

Serdecznie zapraszadmy do naszego INDUsklepu: https://www.fabrykasilesia.pl/sklep/indusklep,10.html

« powrót
(pusty)

Numer 20 - Wokół Tych (i tamtych) Tychów

Zapraszamy do zakupu nowego numeru kwartalnika Fabryka Silesia 2(20)2018 - Wokół Tych (i tamtych) Tychów. Pismo dostępne od 14 maja w Empiku, Kolporterze, Ruchu, a w sklepie internetowym www.fabrykasilesia.pl/sklep oraz w redakcji kwartalnika przy ul. Teatralnej 4 w Katowicach już od 26 kwietnia!

Videoteka